Kadra Pedagogiczna

Elżbieta Zielińska

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Wieloletnia praca z dziećmi daje mi satysfakcję. Uważam, że najważniejsze jest wychowanie poprzez kształtowanie świata wartości, szacunku dla samego siebie i innych, kreatywności, dawanie dzieciom poczucia bezpieczeństwa i możliwości rozwijania ich zainteresowań i talentów. Mam nadzieję, że razem:

Zbudujemy przedszkole z cegieł miłości
Połączymy je cementem radości.
Dach ułożymy z dachówek szczerości
Szyby będą ze szkła przyjaźni
Pomalujemy je farbami wyobraźni.
Płot zrobimy z desek prawdomówności
A furtkę z prętów czułości.
W ogrodzie posadzimy róże życzliwości
Obok nich drzewa wyrozumiałości.
Tu zawsze będzie dla dzieci schronienie
Takie przedszkole to nasze marzenie.

(-) Ewa Bednorz

Zielińska Elżbieta