Pracownicy przedszkola

Lp. Dyrekcja
1.
Dyrektor:
mgr Piórkowska Iwona - nauczyciel dyplomowany
2.
Wicedyrektor:
mgr Zielińska Elżbieta – nauczyciel dyplomowany
Lp. Nauczyciele
1.
mgr Biegańska Katarzyna – nauczyciel kontraktowy
2.
lic. Boruta Agnieszka - nauczyciel mianowany
3.
mgr Dolata Kamila – nauczyciel dyplomowany
4.
mgr Dutkiewicz Aleksandra – nauczyciel kontraktowy
5.
mgr Gadzińska Anna – nauczyciel dyplomowany
6.
mgr Glapka Magdalena - nauczyciel stażysta
7.
mgr Gromadzińska Justyna – nauczyciel dyplomowany
8.
mgr Kalinowska Małgorzata – nauczyciel dyplomowany
9.
mgr Laciuga Izabela – nauczyciel dyplomowany
10.
mgr Lisiecka Maria – nauczyciel dyplomowany
11.
mgr Musidlak Ilona – nauczyciel dyplomowany
12.
mgr Nowicka Sylwia – nauczyciel dyplomowany
13.
mgr Ogórek Barbara – nauczyciel dyplomowany
14.
mgr Pelak Iwona – nauczyciel dyplomowany
15.
mgr Pizoń Agata – nauczyciel mianowany
16.
mgr Prusinowska Beata – nauczyciel dyplomowany
17.
mgr Skrzypska Dagmara – nauczyciel mianowany
18.
mgr Sosnowska Danuta – nauczyciel dyplomowany
19.
mgr Staszak Agnieszka – nauczyciel kontraktowy
20.
mgr Spaleniak - Szlauderbach Hanna – nauczyciel dyplomowany
21.
mgr Tylkowska Wiesława – nauczyciel dyplomowany
22.
mgr Wejerowska Milena - nauczyciel kontraktowy
23.
mgr Wiatrowska Sylwia – nauczyciel mianowany
24.
mgr Woś Agata - nauczyciel dyplomowany
25.
mgr Zawodna Angelika - nauczyciel kontraktowy
Lp. Specjaliści
1.
Logopeda:
mgr Gromadzińska Justyna
mgr Nowicka Sylwia
mgr Prusinowska Beata
2.
Terapeuci:
mgr Dolata Kamila
mgr Gadzińska Anna
mgr Skrzypska Dagmara
mgr Wiatrowska Sylwia
mgr Woś Agata
Lp. Zajęcia dodatkowe
1.
Religia:
mgr Musidlak Ilona
2.
Język angielski:
lic. Boruta Agnieszka
Lp. Personel administracji
1.
Główny Księgowy:
mgr Mietlicka Edyta
2.
Intendent:
Drzewiecka Beata
3.
Sekretarka:
mgr Dobrzycka Marta
Lp. Personel obsługi
1.
Pomoc nauczyciela:
Szcześniak Agnieszka
Wawrzyniak Dorota
2.
Kucharka:
Mariola Orchowska
3.
Pomoc kuchenna:
Drzewiecka Beata
Subik Danuta
Szymańska Iwona
4.
Woźne:
Biesek Elżbieta
Grochowiak Urszula
Hofman Bożena
Jasik Wanda
Krajniak Beata
Łyskanowska Grażyna
Nowicka Barbara
Perlicka Małgorzata
Rachelska Anna
Strzelecka Iwona
Szymańska Katarzyna
Tłoczyńska Paulina
Trudzińska-Jarecka Renata
5.
Woźni:
Misiak Zbigniew
Skotarczyk Błażej