Pracownicy przedszkola

Lp. Dyrektor
1.
Dyrektor:
mgr Piórkowska Iwona - nauczyciel dyplomowany
2.
Wicedyrektor:
mgr Woś Agata – nauczyciel dyplomowany
Lp. Nauczyciele
1.
mgr Bethke Dominika-nauczyciel kontraktowy
2.
mgr Biegańska Katarzyna – nauczyciel mianowany
3.
mgr Błaszczyk Izabella - nauczyciel kontraktowy
4.
lic. Drzewiecka Magdalena - nauczyciel początkujący
5.
mgr Dolata Kamila – nauczyciel dyplomowany
6.
mgr Dutkiewicz Aleksandra – nauczyciel kontraktowy
7.
lic. Frąckowiak Beata - nauczyciel kontraktowy
8.
mgr Gadzińska Anna – nauczyciel dyplomowany
9.
mgr Glapka Magdalena - nauczyciel kontraktowy
10.
mgr Gromadzińska Justyna – nauczyciel dyplomowany
11.
mgr Kalinowska Małgorzata – nauczyciel dyplomowany
12.
mgr Laciuga Izabela – nauczyciel dyplomowany
13.
mgr Lisiecka Maria – nauczyciel dyplomowany
14.
mgr Łabuńko Magdalena – nauczyciel kontraktowy
15.
mgr Musidlak Ilona – nauczyciel dyplomowany
16.
mgr Pelak Iwona – nauczyciel dyplomowany
17.
mgr Pizoń Agata – nauczyciel mianowany
18.
mgr Prusinowska Beata – nauczyciel dyplomowany
19.
mgr Skrzypska Dagmara – nauczyciel mianowany
20.
mgr Sosnowska Danuta – nauczyciel dyplomowany
21.
mgr Staszak Agnieszka – nauczyciel mianowany
22.
mgr Spaleniak - Szlauderbach Hanna – nauczyciel dyplomowany
23.
mgr Tylkowska Wiesława – nauczyciel dyplomowany
24.
mgr Wiatrowska Sylwia – nauczyciel dyplomowany
25.
mgr Woś Agata - nauczyciel dyplomowany
26.
mgr Zawodna Angelika - nauczyciel kontraktowy
Lp. Specjaliści
1.
Logopeda:
mgr Błaszczyk Izabella
mgr Gromadzińska Justyna
mgr Prusinowska Beata
2.
Terapeuci:
mgr Bethke Dominika
mgr Dolata Kamila
mgr Gadzińska Anna
mgr Pizoń Agata
mgr Skrzypska Dagmara
mgr Wiatrowska Sylwia
mgr Woś Agata
3.
Pedagog specjalny:
mgr Barańska Ewelina
4.
Psycholog:
mgr Zygaj Katarzyna
Lp. Zajęcia dodatkowe
1.
Religia:
mgr Musidlak Ilona
2.
Język angielski:
mgr Kruszka Joanna
mgr Kuster-Walczak Monika
Lp. Personel administracji
1.
Główny Księgowy:
mgr Mietlicka Edyta
2.
Intendent:
Drzewiecka Beata
3.
Sekretarz:
mgr Dobrzycka Marta
Lp. Personel obsługi
1.
Pomoc nauczyciela:
Szcześniak Agnieszka
Wawrzyniak Dorota
Zawieja Anna
2.
Kucharka:
Orchowska Mariola
3.
Pomoc kuchenna:
Drzewiecka Beata
Kozłowska Magdalena
Ziemba Angelika
4.
Woźne:
Biesek Elżbieta
Grochowiak Urszula
Hofman Bożena
Krajniak Beata
Łyskanowska Grażyna
Nowicka Barbara
Perlicka Małgorzata
Plucińska Sylwia
Rachelska Anna
Strzelecka Iwona
Szymańska Katarzyna
Tłoczyńska Paulina
Trudzińska-Jarecka Renata
5.
Woźni:
Misiak Zbigniew
Skotarczyk Błażej